HAKKIMIZDA

Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu noktayız.

Hakkımızda

Yaptığımız iş bizleri heyecanlandırıyor. Her aldığımız yeni işimizde hissettiğimiz heyecan, enerjimizi arttırıp duygu ve düşüncelerimizi zenginleştirerek bizlerde en iyi sonuca ulaşma tutkusunu kamçılıyor. Müşterilerimizin memnuniyetinin ifadesi olan bir teşekkür bütün yorgunluğumuzu silip süpürüyor.

Yıllardır reklam ve tanıtım alanında aktif olarak hizmetler vermiş ekibimiz, edindikleri iş ahlakı ve prensiplerle Anka Grafik bünyesinde bir araya geldiler. “Bir elin nesi var iki elin sesi var” düsturuyla çıktığımız bu yolda, tecrübelerimiz ve heyecanlarımızın birleşmesi ile yakaladığımız sinerjiyle hizmetinizdeyiz.

Anka Grafik gerek teknolojik, gerekse vizyon anlamında kendini sürekli yenilemeyi ilke edinmiş olan, eğitimli kadrosu, deneyimli teknik ekibi, tamamen bilgisayara entegre teknolojik makine ve donanımıyla, sektörde hak ettiği saygın yeri kazanmayı hedef edinmiştir.

Başarı; azim, sabır ve kararlılıktır. Bir tamirci olabilirsiniz ya da işiniz sadece bir vida sıkmak olabilir. Mesele o vidayı dünyada en iyi sıkan olmaktır. Başarı budur. Başarı patron ya da CEO olmak değil; yaptığın her neyse onu dünyada en iyi yapan insan olma ümidi taşımaktır.

İş Ortaklarımız